Nemzetközi munkára kamionsofőr állás-

Kecskeméti telephelyű Duvenbeck Logisztikai Kft. keres munkatársakat „Nemzetközi gépjárművezető” munkakör betöltésére akár azonnali munkakezdéssel,  NEMZETKÖZI fuvarfeladatok elvégzésére. Négykézbe sofőrpárok illetve szóló munkára is jelentkezhetnek gépjárművezetők. Pályakezdőket díjmentesen betanítunk.
FELTÉTELEK:

– Erkölcsi bizonyítvány
– Munkavégzésre alkalmas egészségi állapot
– Érvényes személyes iratok
– Érvényes gépjárművezetői okmányok – „C+E” kategóriás jogosítvány, GKI igazolvány, digitális gépkocsivezetői kártya, PÁV igazolás

Amit kínálunk:
– Európai Unió területén, nyugati régióba történő autóalkatrészek szállítása
– 1-2 éves átlag életkorú, rendszeresen karbantartott és szervizelt gépjárműpark
– Szükséges munkaruházat, eszközök biztosítása
– Pontos, stabil jövedelem, napidíjas rendszer
– Családias és kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség

Előny:
– ADR(darabárus), DIDb kártya
– Nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és rendelkezik a szükséges képesítésekkel, kérjük töltse ki az alábbi online jelentkezési űrlapot, és kolléganőnk visszahívja 1 munkanapon belül!